Hakkımızda

hover background

Tarihçeİzmir’de Ömer Adil Dalan tarafından kurulan firmamız sergi sabunları ile başladığı sabun üretimine bugün en son teknoloji ürünü makinelerle kalıp sabun, sıvı sabun , genel temizlik ürünlerinin üretimi ile devam etmektedir. Sektöründe 60 yılı aşan deneyimle temizlik ve sağlığın simgesi olan Ömer Adil markası yıllardır kaliteden ve sağlıklı ürünler sunma ilkesinden taviz vermeden her geçen gün yeni ürünlerle büyümektedir.
hover background

Vizyon – MisyonFirmamız Anadolu’nun geleneksel saf pirina sabununa özlem duyan tüketicilerden modern yaşamın gereği yeni sabun türlerini tercih eden tüketicilere kadar geniş bir tüketici kitlesine hizmet vermektedir. Ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine uzun yılların deneyimine sahip, müşteri memnuniyeti konusundaki duyarlılığımızı koşulsuz paylaşan seçkin bayilerimiz tarafından dağıtılmaktadır. Ömer Adil Dalan firması önce üretici olarak kendisinin, sonra da bayilerinin ve tüketicilerinin ürün ve hizmet kalitesinden tam tatmin olması ilkesiyle çalışmaktadır.
hover background
hover background
hover background
hover background
Kalite BelgelerimizÖmer Adil Dalan markası her zaman sektöründe en kaliteli ürünü en hijyenik şartlarda üretmektedir. Bunun göstergesi olarak her daim sektöründeki kalite ve temizlik kuruluşları tarafından denetlenmiş ve gerekli sertifikaları almaya hak kazanmıştır.
İhracat Servisimizden Daha Fazla Bilgi Almak için
 aytemur@omeradildalan.com.tr

apteka mujchine for man ukonkemerovo woditely driver.